Přihlaste se na webinář Objevte cesty financování výzkumu a vývoje pomocí dotací

Už příští středu 6. 3. 2024 proběhne webinář zaměřený na dotace na výzkum a vývoj pro podnikatele a výzkumné organizace.

Ať už je vaším cílem vytvářet nové produktyzdokonalovat existující konstrukční řešenívyvíjet revoluční software nebo pořídit výrobní stroje, máme pro vás řešení. Připojte se k našemu webináři a zjistěte, jak můžete využít dotační programy k financování vašich projektů, od základního výzkumu až po aplikovaný vývoj a komercializaci. Zbývá posledních pár míst.

Webinář financování výzkumu a vývoje

Pro koho je webinář určen:

  • zástupci malých, středních i velkých firem a výzkumné organizace, kteří se zaměřují na optimalizaci svých nákladů a zároveň chtějí investovat do svého budoucího rozvoje.

Jaké informace si odnesete:

  • přehled o dotačních programech TRENDDoprava 2030AplikaceInovace a Potenciál,
  • na co si dát pozor při přípravě projektu,
  • jak si nastavit podmínky a přínosy účinné spolupráce na projekt,
  • jaká jsou úskalí při tvorbě rozpočtu projektu.

Přihlaste se na webinář a buďte o krok blíž k financování vašeho firemního výzkumu a vývoje pomocí dotací.

Termín: 6. 3. 2024 10:00 – 11:30 hod.

Registrovat se

Preferujete osobní kontakt nebo byste rádi konzultovali otázky k vašemu podnikatelskému záměru?

Správně popsat projekt, vybrat správný druh dotace a sepsat žádost tak, aby měla větší šanci na úspěch, může být docela oříšek.

Pro administraci žádosti i celého projektu tak můžete využít možnost nezávazně konzultovat svůj podnikatelský záměr a získat detailní informace k aktuálně vypsaným dotacím.

Nehodí se vám termín?

Napište nám na info@prehleddotaci.cz a domluvíme se na termínu individuální konzultace, na které probereme vaše možnosti získání dotace.