Jak to bude s dotacemi po roce 2020? My to víme a vy můžete také.

To chci

Poslední vysoká dotace na výzkum, vývoj a inovace

Přemýšlíte o zdokonalení procesu výroby, inovaci svého produktu nebo chcete přijít na trh s nějakou novinkou? Nejen to můžete letos v létě naposledy podpořit vysokou dotací. Zafinancovat můžete například nové výrobní či vývojové stroje, mzdy některých zaměstnanců aj.

V průběhu léta budou totiž otevřeny výzvy v dotačních programech Aplikace, Inovace a Potenciál z OPPIK. A tento měsíc se chystá Ministerstvo průmyslu a obchodu i otevření programu TRIO

Nenechte peníze svým konkurentům. Přijďte na některý z bezplatných seminářů konaných po celé republice, kde odborníci s mnoha zkušenostmi s přípravou výzkumně-vývojových projektů vysvětlí, na co můžete dotaci získat, poradí jak nyní rychle a kvalitně zpracovat žádost o dotaci a připraveni jsou zodpovědět veškeré vaše dotazy. 

"Nádoba s dotačními prostředky není bezedná. Aktuální výzvy proto mohou představovat poslední možnost, jak dosáhnout dotační podpory..." říká přední odborník na tyto programy Ondřej Bendl v on-line rozhovoru pro OPPIK.cz

Pokud máte otázky, na které potřebujete odpověď už nyní, napište na info@prehleddotaci.cz nebo volejte na  255 785 570. Rádi vám pomůžeme.