Čas běží: využijte dotace a předběhněte konkurenci

Chci vědět více

Výzva v programu Aplikace vyhlášena

Ministerstvo průmyslu a obchodu vyhlásilo Výzvu programu Aplikace. Na jeden projekt je možné získat až 50 mil. Kč, 20 % z této alokace je určeno pro velké podniky. Termín příjmu dotačních žádostí je stanoven na 3. 8. a končí 30. 11. 2017.

Dotace z programu Aplikace jsou určeny například na mzdy zaměstnanců a vybavení potřebné pro realizaci průmyslového výzkumu a vývoje. Vysokou dotaci je možné získat také na vývoj nových softwarových systémů a aplikací - více o aktuálních možnostech dotací pro IT sektor se dozvíte zde.

Čerpat dotace na výzkum, vývoj a inovace můžete aktuálně i z dalších programů  
Významné finance na výzkumné a vývojové aktivity nabízí také program Inovace, ze kterého můžete získat dotaci zejména na pořízení výrobních technologií, a program Potenciál, který zafinancuje pořízení strojů, zařízení a dalšího vybavení nezbytného pro zajištění aktivit centra průmyslového výzkumu, vývoje a inovací.

S přípravou kvalitní žádosti o dotaci Vám rádi pomůžeme. Domluvte si s našimi odborníky bezplatnou konzultaci na 255 785 570 nebo na info@prehleddotaci.cz co nejdříve – dostatek času na přípravu kvalitní žádosti výrazně zvyšuje Vaše šance na zisk dotace.