Čas běží: využijte dotace a předběhněte konkurenci

Chci vědět více

Program Potenciál - výzva vyhlášena

Ministerstvo průmyslu a obchodu vyhlásilo výzvu v programu Potenciál. Žádosti o dotaci můžete podávat od 20. 7. do 30. 11. 2017. Na jeden projekt je možné získat až 50 mil. Kč.

Pokud potřebujete stroje, zařízení a jiné vybavení nezbytné pro zajištění aktivit centra průmyslového výzkumu, vývoje a inovací, pak jste ideálním žadatelem o dotaci v programu Potenciál.

Významné finance na výzkumně-vývojové a inovační aktivity nabízí i aktuálně otevřený program Inovace, ze kterého můžete získat dotaci např. na výrobní technologie, a program Aplikace, jehož vyhlášení se chystá v nejbližších týdnech a primárně slouží k podpoře mezd výzkumně-vývojových pracovníků.  

Doporučujeme nyní co možná nejrychleji zpracovat kvalitní dotační žádost. Rádi Vám pomůžeme. V této chvíli už konzultujeme a začínáme připravovat desítky projektů. Abychom našim klientům i nadále poskytovali špičkové služby a mohli se každému z nich věnovat na 100 %, máme pevně nastavenou maximální kapacitu. Nejpozději 12. září tak přestaneme konzultovat nové projekty.

Bezplatnou konzultaci si domluvte co nejdříve na 255 785 570 nebo na info@prehledotaci.cz.