Čas běží: využijte dotace a předběhněte konkurenci

Chci vědět více

Výzvy v programu Potenciál a Technologie vyhlášeny. Připravte se na podání dotačních žádostí

Ministerstvo průmyslu a obchodu vyhlásilo dotační výzvy v programu Potenciál a Technologie. Od 9. 12. je možné podávat žádosti v programu Technologie, od 12. 12. pak v programu Potenciál. K ukončení příjmu dotačních žádostí dojde 28. 2. 2017.

Chcete-li o dotaci v těchto programech žádat, buďte mezi prvními. Pravděpodobnost, že k uzavření příjmu žádostí dojde již po 14 dnech od termínu vyhlášení jejich příjmu, je vysoká. Přijaté žádosti totiž mohou dosáhnout dvojnásobku částky, která je pro výzvy určena. Termín 23. 12. 2016 pak může být posledním dnem, kdy bude možné žádost podat.  

V rámci programu Potenciál může podnik získat až 75 mil. Kč. Podporu pro velké podniky bude však množné poskytnout maximálně do výše 10 % alokace (částky určené pro tuto výzvu), která činí 2, 5 mld. V programu Technologie může podnik získat z financí EU až 20 mil. Kč. Projekty v tomto programu však musí být realizovány pouze v podporovaných regionech.

Jestliže potřebujete více informací, přihlaste se na bezplatný WEBINÁŘ OPPIK: Dotace pro průmyslové podniky, kde se dozvíte, zda můžete o dotaci žádat a zda právě vaše investice může být podpořena.

K Vašemu projektu poskytneme bezplatnou osobní konzultaci, poradíme Vám, jak nyní postupovat. Termín schůzky si domluvte na 255 785 575 nebo na info@prehleddotaci.cz