Online konference Eurofondy 21+: autoři programů promluví o nových dotacích

To mě zajímá

Aktuality

 • 19.5.2020

  Dotace na transformaci, znovunastartování a posílení vašeho byznysu

  Nynější situace vám přináší nové výzvy. Přetavte je v příležitost díky těm dotačním, které vám pomohu zafinancovat nyní naprosto nezbytné investice do výroby, vývoje, inovací, automatizace a další.

 • 30.4.2020

  TREND: příjem žádostí spuštěn

  Podpořte podnikový výzkum a vývoj a snižte své provozní náklady až o 70 %. Z dnes otevřeného programu TREND – Technologičtí lídři můžete ze státního rozpočtu získat až 40 milionů Kč na jeden projekt.

 • 28.4.2020

  Podpora online vzdělávání vašich zaměstnanců – POVEZ II

  Z projektu POVEZ II můžete nově získat podporu nejen na prezenční vzdělávací aktivity, ale také ty elektronické. Vzděláváte se ve firmě přes video konference již nyní? Příspěvek můžete čerpat i zpětně na aktivity od 12. 3. 2020.

 • 20.4.2020

  Kraje mohou získat dotaci na vznik a rozvoj digitálních technických map (DTM)

  Dotací nyní můžete zafinancovat až 85 % nákladů na vznik a rozvoj digitálních technických map krajů (DTM). Až 200 milionů Kč je pro kraje připraveno na pořízení dat i informační systém a jeho správu, dlouhodobý majetek, výběrová řízení i povinnou publicitu.

 • 17.4.2020

  Výzva Inovační vouchery COVID-19 otevřena

  Na boj s koronavirem nejste sami. Na spolupráci s výzkumnou sférou nyní můžete získat až 999 999 Kč. Příjem dotačních žádostí startuje dneškem.

 • 15.4.2020

  Vyhlášení výzvy v programu Technologie COVID

  Právě byla vyhlášena výzva, ve které můžete získat až 20 milionů Kč na přímý boj proti koronaviru a jeho šíření. Dotaci můžete použít na nákup strojů na výrobu zdravotnických a ochranných prostředků.