Dotace 2020: Transformujte svůj byznys pro lepší budoucnost

To chci

Aktuality

 • 2.12.2019

  Výzvy na nízkouhlíkové technologie dnes vyhlášeny

  Podpořte zavádění technologií šetrných k životnímu prostředí ve vaší firmě. Získejte dotaci na pořízení elektromobilů a dobíjecích stanic či strojů na zpracovávání a využití odpadových surovin.

 • 1.11.2019

  Nejen dotace podporují podnikání

  Věděli jste, že si ze zákona můžete snížit daň z příjmu o 190 000 Kč na každý milion investovaný do výzkumu a vývoje, i když se přímo vědou nezabýváte? A to jako podnik jakékoli velikosti kdekoli v ČR.

 • 25.10.2019

  Dotace až 1,5 milionu Kč pro začínající podniky

  Začínající podniky mohou nyní čerpat až milionovou dotaci například na nákup CRM, CAD/CAM, ERP, IS, MS Office a dalšího softwaru nebo pořízení výrobních i nevýrobních strojů pro projekty mimo území hl. m. Prahy.

 • 17.10.2019

  Dotace na fotovoltaiku nyní pro zpracovatelský průmysl i restaurace

  Ministerstvo průmyslu a obchodu plánuje dotace v chystané fotovoltaické výzvě zpřístupnit nově nejen pro zpracovatelský průmysl, ale například i pro cestovní ruch.

 • 11.10.2019

  Pražské Inovační vouchery na nákup expertních služeb

  Magistrát hl. m. Prahy vyhlásil 3. výzvu Inovačních voucherů, kterou se snaží navázat spolupráci podnikatelů s výzkumným sektorem. To v praxi pražským malým, středním i začínajícím firmám dává možnost získat až 2 miliony Kč například na konzultace, testování nebo design nových výrobků.

 • 30.9.2019

  Další 2 výzvy pro čerpání dotací na výzkum a vývoj

  Pokud vaše firma zkoumá nebo vyvíjí, máte nyní možnost čerpat finance z dalších 2 výzev. Výzva vyhlášená 19. září v programu Potenciál finance směřuje podporu do první fáze, tedy na koupi výzkumného a vývojového zázemí. Dnes vyhlášená výzva Aplikace podporuje vývoj a tvorbu produktů a výzva Inovace pak zavádění nových či inovovaných produktů a procesů na trh.