Čas běží: využijte dotace a předběhněte konkurenci

Chci vědět více

Aktuality

 • 19.6.2017

  Až 100 mil. Kč na fotovoltaiku

  V rámci výzvy Fotovoltaické systémy s/bez akumulace pro vlastní spotřebu můžete od 16. 6. do 16. 10. 2017 žádat o významnou dotaci.

 • 6.6.2017

  Poslední možnost získat vysokou dotaci na nové výrobní stroje nebo mzdy zaměstnanců

  Pokud přemýšlíte o zdokonalení procesu výroby nebo inovaci svého produktu, už zanedlouho budete mít možnost získat na tyto aktivity poslední vysokou dotaci. Zafinancovat budete moci třeba nové výrobní či vývojové stroje nebo mzdy některých zaměstnanců aj.

 • 3.5.2017

  Poslední vysoká dotace na výzkum, vývoj a inovace

  Přemýšlíte o zdokonalení procesu výroby, inovaci svého produktu nebo chcete přijít na trh s nějakou novinkou? Nejen to můžete letos v létě naposledy podpořit vysokou dotací. Zafinancovat můžete například nové výrobní či vývojové stroje, mzdy některých zaměstnanců aj.

 • 3.4.2017

  Program Vysokorychlostní internet - výzva vyhlášena

  Na svůj projekt můžete získat až 200 milionů korun, celkem je pro tuto výzvu určeno 11,55 mld. Kč. Finance jsou určeny na zavedení internetového připojení do tzv. „bílých míst“, tedy míst bez vysokorychlostního internetu.

 • 22.3.2017

  Dotace pro zemědělce? Už v dubnu

  V rámci programu Rozvoje venkova budou mít zemědělci a lesníci možnost rozšířit své podnikání nebo si pořídit bioplynovou stanici. Už začátkem dubna mohou na takové aktivity podat žádost o dotaci z EU.

 • 13.3.2017

  Dotace až 200 mil. na vybudování sítí? Ještě v březnu!

  Dlouho očekávaná výzva v rámci dotačního programu Vysokorychlostní internet bude vyhlášena ještě v tomto měsíci. Co to znamená? Především příležitost získat až 200 milionů korun na zavedení internetového připojení do tzv. „bílých míst“ - oblastí s nedostatečným přístupem k vysokorychlostnímu internetu.