Čas běží: využijte dotace a předběhněte konkurenci

Chci vědět více

Aktuality

 • 17.10.2019

  Dotace na fotovoltaiku nyní pro zpracovatelský průmysl i restaurace

  Ministerstvo průmyslu a obchodu plánuje dotace v chystané fotovoltaické výzvě zpřístupnit nově nejen pro zpracovatelský průmysl, ale například i pro cestovní ruch.

 • 11.10.2019

  Pražské Inovační vouchery na nákup expertních služeb

  Magistrát hl. m. Prahy vyhlásil 3. výzvu Inovačních voucherů, kterou se snaží navázat spolupráci podnikatelů s výzkumným sektorem. To v praxi pražským malým, středním i začínajícím firmám dává možnost získat až 2 miliony Kč například na konzultace, testování nebo design nových výrobků.

 • 30.9.2019

  Další 2 výzvy pro čerpání dotací na výzkum a vývoj

  Pokud vaše firma zkoumá nebo vyvíjí, máte nyní možnost čerpat finance z dalších 2 výzev. Výzva vyhlášená 19. září v programu Potenciál finance směřuje podporu do první fáze, tedy na koupi výzkumného a vývojového zázemí. Dnes vyhlášená výzva Aplikace podporuje vývoj a tvorbu produktů a výzva Inovace pak zavádění nových či inovovaných produktů a procesů na trh.

 • 9.9.2019

  Nenechte 40 miliard konkurenci a žádejte o dotace nyní

  Rádi byste získali část ze zbývajících 40 miliard korun ze stávajícího období evropských dotací nebo chcete být připraveni na nové dotační období, kde na vás čeká dalších 100 miliard?

 • 23.8.2019

  Webinář: EU dotace pro stavební firmy

  Evropské peníze jsou nyní dostupné i stavebním firmám. Využijte jedinečné příležitosti a zjistěte vše potřebné na bezplatném online webináři.

 • 14.8.2019

  Zajímá vás, jak to bude s dotacemi po roce 2020?

  Rok 2020 je posledním rokem, kdy je možné získat peníze z fondů programového období 2014 - 2020. Zajímá vás, jak to bude s dotační podporou po jeho uzavření? To nejdůležitější se dozvíte z informačního newsletteru enovation.