Trápí vás energetická a inflační krize? Máme pro vás řešení.

Zjistit více

Aktuality

 • 3.5.2017

  Poslední vysoká dotace na výzkum, vývoj a inovace

  Přemýšlíte o zdokonalení procesu výroby, inovaci svého produktu nebo chcete přijít na trh s nějakou novinkou? Nejen to můžete letos v létě naposledy podpořit vysokou dotací. Zafinancovat můžete například nové výrobní či vývojové stroje, mzdy některých zaměstnanců aj.

 • 3.4.2017

  Program Vysokorychlostní internet - výzva vyhlášena

  Na svůj projekt můžete získat až 200 milionů korun, celkem je pro tuto výzvu určeno 11,55 mld. Kč. Finance jsou určeny na zavedení internetového připojení do tzv. „bílých míst“, tedy míst bez vysokorychlostního internetu.

 • 22.3.2017

  Dotace pro zemědělce? Už v dubnu

  V rámci programu Rozvoje venkova budou mít zemědělci a lesníci možnost rozšířit své podnikání nebo si pořídit bioplynovou stanici. Už začátkem dubna mohou na takové aktivity podat žádost o dotaci z EU.

 • 13.3.2017

  Dotace až 200 mil. na vybudování sítí? Ještě v březnu!

  Dlouho očekávaná výzva v rámci dotačního programu Vysokorychlostní internet bude vyhlášena ještě v tomto měsíci. Co to znamená? Především příležitost získat až 200 milionů korun na zavedení internetového připojení do tzv. „bílých míst“ - oblastí s nedostatečným přístupem k vysokorychlostnímu internetu.

 • 8.2.2017

  Dotace pro farmy, hospodářství i velké zemědělské podniky

  Díky Programu rozvoje venkova mohou podnikatelé v rámci podpory agroturistiky získat až 45% dotaci na významný rozvoj svého podniku. Podávat žádosti o finance z EU bude možné od 1. 4. do 15. 4. 2017.

 • 26.1.2017

  Čerpejte dotace na pořízení elektromobilu nebo na výstavbu malé vodní elektrárny

  Ministerstvo průmyslu a obchodu vyhlásilo výzvu v programu Nízkouhlíkové technologie (NUT) a Obnovitelné zdroje energie (OZE). Žádosti o podporu budou v rámci OZE přijímány od 15. 2., v rámci NUT pak od 1. 3.