Využijte nové dotační období naplno.

Chci vědět víc

Aktuality

 • 20.7.2020

  Program ÉTA se otevře v září

  Chcete podpořit společenskovědní výzkum ve vaší firmě? Ze státního rozpočtu můžete čerpat až 8 mil. Kč a dotací tak pokrýt až 80 % nákladů na mzdy výzkumných pracovníků, vybavení, drobný majetek a mnoho dalšího.

 • 15.7.2020

  Bezplatné semináře: Jak a na co všechno může vaše firma nyní získat dotace

  Na rychlejší růst vaší firmy i výdělků nyní můžete získat desítky milionů Kč dotací. Na co všechno jsou pro vás peníze připraveny a jak je získat? To zjistíte na bezplatných seminářích, které dotační specialisté z enovation pořádají po celé ČR. Kapacita omezená. Své místo si zarezervujte co nejdříve.

 • 10.7.2020

  Dotace na úpravu bioplynu na biometan a jeho vtláčení do sítě

  15. 7. 2020 se otevře výzva, ve které můžete získat až 100% dotační podporu na pořízení technologií na úpravu bioplynu na biometan a jeho vtláčení do distribuční sítě nebo plnění v rámci místní infrastruktury (například plnění lahví, CNG vozidel apod.).

 • 8.7.2020

  Na plnění kritérií u programu Technologie můžete získat až 2 roky navíc

  Ti, kdo žádali ve Výzvě III-VI. programu Technologie OP PIK a projekt jim stále běží, mají na splnění závazných indikátorů navýšení tržeb a nových pracovních míst až o 2 roky navíc. Musí však podat žádost o změnu.

 • 3.7.2020

  Až 1 milion na zahájení a rozvinutí inovačních aktivit MSP

  Výzva VI – Inovační vouchery vyhlášena. Malé a střední podniky mohou dotací pokrýt až 85 % svých výdajů na nákup expertního know-how a poradenských služeb od výzkumných organizací a laboratoří.

 • 3.7.2020

  Nové možnosti financování pro firmy plzeňského regionu

  Na vývoj nových výrobků, služeb či zavádění nových postupů nyní můžete získat až 20 milionů Kč a dotací tak pokrýt 50 % nákladů na založení a rozvoj vašeho výzkumného zázemí. Pouze 2 české kraje letos podnikatelům nabízí extra výhodu oproti zbytku ČR, a Plzeňský patří mezi ně. Na rozdíl od celostátních výzev máte nyní mnohonásobně vyšší šanci.