Vše o nadcházejících dotacích na sérii bezplatných webinářů

Chci na webinář

Aktuality

 • 15.7.2021

  Nakupte potřebný hardware a software do firmy skoro o polovinu levněji

  Po téměř ročním odkládání se 15. srpna konečně spouští dotační program Digitální podnik, který podpoří nákup firemního hardwaru a softwaru až do výše 45 % nákladů. Čekání se vyplatilo, protože se program nově otevírá také pro firmy z oblasti e-commerce a služeb.

 • 14.7.2021

  TREND září 2021: 3 miliardy Kč na výzkum a vývoj

  Pátá soutěž programu TREND plánovaná na září tohoto roku nabídne rekordní množství peněz.

 • 25.6.2021

  Připravte se na změny ve výši dotační podpory

  V rámci příprav nového dotačního období se bude zřejmě upravovat i výše dotační podpory. Záviset bude nejen na velikosti podniku, ale i na místě realizace projektu.

 • 15.6.2021

  Ode dneška můžete žádat v programech Potenciál a Inovace

  Nákup strojů, hardware, software, vybavení výzkumně-vývojových pracovišť nebo dokonce rekonstrukce a stavby nových budov – na to vše vám přispějí právě otevřené programy Potenciál a Inovace.

 • 9.6.2021

  Příjem žádostí o dotace na mzdy spuštěn

  Včera byl spuštěn příjem žádostí v historicky poslední výzvě programu Aplikace z OPPIK. Žádat mohou podniky všech velikostí a pokrýt tak až 80 % nákladů na mzdy odborných pracovníků a další náklady spojené s výzkumem či vývojem.

 • 7.6.2021

  Dotace na fotovoltaické elektrárny běží

  Pro všechny, kteří podali předregistrační žádost do programu RES+ (Modernizační fond) na výstavbu fotovoltaické elektrárny, se spustil příjem finálních žádostí. Pokud jste předregistrační žádost podali, čtěte dál.