Trápí vás energetická a inflační krize? Máme pro vás řešení.

Zjistit více

Aktuality

 • 3.7.2020

  Nové možnosti financování pro firmy plzeňského regionu

  Na vývoj nových výrobků, služeb či zavádění nových postupů nyní můžete získat až 20 milionů Kč a dotací tak pokrýt 50 % nákladů na založení a rozvoj vašeho výzkumného zázemí. Pouze 2 české kraje letos podnikatelům nabízí extra výhodu oproti zbytku ČR, a Plzeňský patří mezi ně. Na rozdíl od celostátních výzev máte nyní mnohonásobně vyšší šanci.

 • 2.7.2020

  Webinář zdarma: Dotace pro zdravotnický a farmaceutický sektor

  Sektor zdravotnictví v souvislosti s koronavirovou krizí zažívá nevídaný rozmach a stává se tím nejrychleji rostoucím odvětvím vůbec. Tento rozvoj však nemusí financovat jen z vlastních zdrojů. Dotační specialisté z enovation pro vás připravují specializovaný webinář, na kterém vám 16. července během 60 minut vysvětlí, jak a na co všechno mohou firmy v těchto odvětvích získat dotace.

 • 24.6.2020

  Zavřeli vám penzion, hotel nebo další provozovnu? Získejte až 80 % nájmu

  Byl vám na základě mimořádných opatření proti šíření koronaviru zakázán prodej zboží či služeb v provozovnách? Získat můžete až 10 milionů Kč na nájem za duben, květen a červen.

 • 2.6.2020

  7 tipů: zvyšte svoje šance na dotaci z Czech Rise Up 2.0

  Chcete získat dotaci z chystaného programu Czech Rise Up 2.0, který bude již brzy vyhlášen a podpoří rychlá řešení proti koronaviru? Zjistěte, jak svému projektu zvýšit šance na úspěch.

 • 21.5.2020

  Podpora na zpracování a uvádění zemědělských produktů na trh

  Na zpracovávání zemědělských produktů a uvádění vašich výrobků můžete nyní získat až 75 milionů Kč.

 • 20.5.2020

  Dotace pro cestovní ruch

  Pro české hotely, restaurace, penziony a sportovně-rekreační zařízení je připravena masivní podpora pro jejich raketové znovunastartování. Chopte se příležitosti, cestování po Česku nyní zažívá nevídaný boom.