Dotace 2020: Transformujte svůj byznys pro lepší budoucnost

To chci

Aktuality

 • 2.7.2020

  Webinář zdarma: Dotace pro zdravotnický a farmaceutický sektor

  Sektor zdravotnictví v souvislosti s koronavirovou krizí zažívá nevídaný rozmach a stává se tím nejrychleji rostoucím odvětvím vůbec. Tento rozvoj však nemusí financovat jen z vlastních zdrojů. Dotační specialisté z enovation pro vás připravují specializovaný webinář, na kterém vám 16. července během 60 minut vysvětlí, jak a na co všechno mohou firmy v těchto odvětvích získat dotace.

 • 24.6.2020

  Zavřeli vám penzion, hotel nebo další provozovnu? Získejte až 80 % nájmu

  Byl vám na základě mimořádných opatření proti šíření koronaviru zakázán prodej zboží či služeb v provozovnách? Získat můžete až 10 milionů Kč na nájem za duben, květen a červen.

 • 2.6.2020

  7 tipů: zvyšte svoje šance na dotaci z Czech Rise Up 2.0

  Chcete získat dotaci z chystaného programu Czech Rise Up 2.0, který bude již brzy vyhlášen a podpoří rychlá řešení proti koronaviru? Zjistěte, jak svému projektu zvýšit šance na úspěch.

 • 21.5.2020

  Podpora na zpracování a uvádění zemědělských produktů na trh

  Na zpracovávání zemědělských produktů a uvádění vašich výrobků můžete nyní získat až 75 milionů Kč.

 • 20.5.2020

  Dotace pro cestovní ruch

  Pro české hotely, restaurace, penziony a sportovně-rekreační zařízení je připravena masivní podpora pro jejich raketové znovunastartování. Chopte se příležitosti, cestování po Česku nyní zažívá nevídaný boom.

 • 19.5.2020

  Dotace na transformaci, znovunastartování a posílení vašeho byznysu

  Nynější situace vám přináší nové výzvy. Přetavte je v příležitost díky těm dotačním, které vám pomohu zafinancovat nyní naprosto nezbytné investice do výroby, vývoje, inovací, automatizace a další.