Trápí vás energetická a inflační krize? Máme pro vás řešení.

Zjistit více

Aktuality

 • 22.11.2021

  Jak získat dotace na fotovoltaiku

  O dotace na solární panely mezi firmami bude letos na podzim i v roce 2022 velký zájem. Ze dvou důvodů: 1) Solární panely mohou výrazně snížit náklady na energie pro firmy. 2) Fotovoltaiku výrazně podporují nové dotační programy, se kterými postavíte panely i o několik milionů levněji. Zjistěte, co k tomu potřebujete.

 • 16.11.2021

  Dotace na fotovoltaické systémy se otevírají – zjistěte více

  Ministerstvo průmyslu a obchodu právě zveřejnilo informace o výzvě zaměřené na instalace fotovoltaických elektráren a bateriových úložišť. Kromě toho, že získáte až 50% podporu, do budoucna také snížíte náklady na elektrickou energii a vyřešíte tak problém razantního zdražování.

 • 26.10.2021

  Národní plán obnovy podpoří také kulturní a kreativní sektor

  Národní plán obnovy plánuje vyhlásit hned 3 atraktivní dotační výzvy zaměřené na tzv. kulturní a kreativní sektor. Zjistěte, kdo, kdy a na co bude moci peníze čerpat.

 • 20.10.2021

  TAČR řeší potíže s financováním dotačních soutěží – zjistěte více přímo od jeho zástupce

  Poslední aktualizace Národního plánu obnovy (dále jen NPO) způsobila TAČR nemalé potíže. Agentura teď musí hledat zdroje financování jinde a nové soutěže se tak stále posouvají.

 • 14.10.2021

  Národní plán obnovy spuštěn

  První výzva Národního plánu obnovy na podporu rekonstrukce veřejného osvětlení byla právě vyhlášena. Podpoří města a obce. Další výzvy (včetně těch pro podnikatele) ji budou zanedlouho následovat.

 • 12.10.2021

  Aktuálně o Národním plánu obnovy

  Protože informace o NPO se mění takřka každým dnem, vypsali jsme pro vás 2 bezplatné webináře, na kterých vám vše přehledně vysvětlíme.