Využijte nové dotační období naplno.

Chci vědět víc

Aktuality

 • 13.12.2019

  Získejte až 50 mil. Kč na instalaci fotovoltaických systémů

  V právě vyhlášeném dotačním programu můžete získat až 50 mil. Kč na instalaci fotovoltaických systémů s/bez akumulace pro vlastní spotřebu až do výkonu 2 MWp.

 • 13.12.2019

  Otevírají se 3 dotační výzvy programu Nízkouhlíkové technologie

  Na zavádění inovativních technologií šetrných k životnímu prostředí ve vaší firmě nyní můžete čerpat dotace prostřednictvím 3 dnes otevřených dotačních výzev programu Nízkouhlíkové technologie.

 • 5.12.2019

  Program TREND Nováčci pro nastartování výzkumu a vývoje

  Pokud se ve vaší firmě chystáte začít zkoumat nebo vyvíjet, získat teď můžete dotaci až 20 milionů Kč ze státních fondů - například na mzdy, smluvní výzkum, náklady na stroje či materiál.

 • 2.12.2019

  Výzvy na nízkouhlíkové technologie dnes vyhlášeny

  Podpořte zavádění technologií šetrných k životnímu prostředí ve vaší firmě. Získejte dotaci na pořízení elektromobilů a dobíjecích stanic či strojů na zpracovávání a využití odpadových surovin.

 • 1.11.2019

  Nejen dotace podporují podnikání

  Věděli jste, že si ze zákona můžete snížit daň z příjmu o 190 000 Kč na každý milion investovaný do výzkumu a vývoje, i když se přímo vědou nezabýváte? A to jako podnik jakékoli velikosti kdekoli v ČR.

 • 25.10.2019

  Dotace až 1,5 milionu Kč pro začínající podniky

  Začínající podniky mohou nyní čerpat až milionovou dotaci například na nákup CRM, CAD/CAM, ERP, IS, MS Office a dalšího softwaru nebo pořízení výrobních i nevýrobních strojů pro projekty mimo území hl. m. Prahy.