Využijte poslední dotace z OP PIK naplno

Chci vědět víc

Dotace pro zemědělství

Významnou část z objemu svých finančních prostředků vyčleňuje EU na dotace podniky působící v zemědělství a potravinářství.

Rádi byste získali dotaci na zemědělství? Evrospká unie poskytuje několik možností, jak je získat. Využít můžete především Program rozvoje venkova. 

Díky Programu rozvoje venkova putuje do českého zemědělství téměř 97 mld. Kč, 63 mld. z EU a 34 mld. z rozpočtu ČR. Výše čerpání dotace se v jednotlivých výzvách liší.

Podporované oblasti
  • Realizace úsporných opatření
  • Dotace na nové stroje a vybavení
  • Dotace na vybudování technologického zázemí

Program rozvoje venkova

Program poskytuje finanční podporu pro investice do zemědělských podniků, agroturistiky, pro uvádění zemědělských produktů na trh, podporuje lesnickou infrastrukturu, investice do nezemědělských činností, do technologií pro lesní hospodářství i pro vývoj nových zemědělských produktů, postupů a technologií

Čerpat mohou zemědělští podnikatelé, výrobci potravin, dřevozpracující společnosti či společnosti v oboru lesnictví.


S čím vám pomůžeme
Nejste si jisti, zda je tento dotační program pro vás ten nejvhodnější? Pomůžeme Vám. Probereme s Vámi zamýšlený projekt, vybereme vhodný dotační program a pomůžeme se zpracováním dotační žádosti. 

Podporu získáte u těchto programů

  • otevřený

    PRV

    Cílem Programu rozvoje venkova (PRV) je zvýšení konkurenceschopnosti zemědělských, lesnických a potravinářských podniků.