Dotace na mzdy vývojových týmů, nákup strojů a nové zkušebny otevřeny

To mě zajímá

Dotace na nemovitosti

Možností, jak získat podporu na úpravu nemovitostí je mnoho. Zrekonstrujte brownfield, zateplete budovy či vyměňte stará okna.

Zateplení oken, výměna střechy i kompletní revitalizace nevyužívaného brownfieldu. Rekonstruujte své podnikové prostory za zlomek nákladů. Využijte jeden z dotačních programů, který vám zafinancuje desítky procent výdajů na projekt. Všechny aktuálně otevřené i teprve chystané projekty najdete tady. Evropské i národní, zaměřené na rekonstrukci a modernizaci budov i jejich kompletní stavbu.

Když zrekonstruujete nevyužívané chátrající budovy či brownfieldy, přirozenou a efektivní cestou získáte moderní prostory, které přinesou vašemu podnikání nové příležitosti a možnosti. Od skladů, přes výrobny a výzkumné budovy po kanceláře. Moderní budovy přitom mohou kromě efektivnější výroby, skladování a dalších podnikových procesů přinést také úspory za vytápění nebo klimatizaci a celkově nižší výdaje na energie. Zvýšíte také komfort svých zaměstnanců a stanete se atraktivnějším pro uchazeče. S dotací navíc vynaložíte o desítky procent méně na nákladech.

Podporované oblasti
 • Rekonstrukce starých objektů
 • Realizace úsporných opatření
 • Vybudování datového centra

Pokud se chcete přesvědčit, jak dotace na nemovitosti pomáhají na konkrétním projektu, přečtěte si, jak česká logistická firma Derpal zvýšila výrobní kapacitu a pokrátila náklady na logistiku prostřednictvím rekonstrukce staré nepoužívané budovy na moderní administrativní, výrobní a skladové prostory. 

Pomůžeme vám získat dotaci

Nejste si jisti, který dotační program je pro vaši firmu ten nejvhodnější? Pomůžeme Vám. Probereme s Vámi zamýšlený projekt, vybereme vhodný dotační program a zpracujeme dotační žádost.

Podporu získáte u těchto programů

 • otevřený do 26. 8. 2021

  Potenciál

  Díky podpoře z programu Potenciál zlepšíte a vybavíte zázemí pro váš podnikový výzkum a vývoj.

 • otevřený

  Úspory energie v SZT

  V rámci tohoto dotačního programu mohou podniky všech velikostí i veřejný sektor získat finanční podporu na výstavbu, modernizaci a propojování soustav zásobování tepelnou energií.

 • otevřený

  REACT-EU

  V rámci REACT-EU bude možné čerpat dotace především v oblasti zdravotnictví. Podpořeny budou investice, které pomohou podpořit boj s Covid-19 a zotavení z krize v souvislosti touto pandemií.

 • otevřený

  Národní plán obnovy

  Národní plán obnovy je součástí strategie hospodářské obnovy EU. Peníze z tohoto fondu mají za cíl podpořit investice a nastartovat oživení hospodářství a firem zasažených dopady pandemie koronaviru.

 • připravuje se začátek 30. 7. 2021

  Sportovní infrastruktura – investice do 10 mil. Kč

  Dotace na podporu sportovišť a sportovní infrastruktury v ČR. Získejte až 7 mil. Kč na výstavbu nebo rekonstrukci sportovních zařízení včetně zázemí.

 • připravuje se začátek 2. 8. 2021

  Nemovitosti - Pomoc po tornádu

  Podpora až 35 mil. Kč z programu Nemovitosti na rekonstrukci budov po tornádu na jižní Moravě.