Čas běží: využijte dotace a předběhněte konkurenci

Chci vědět více

Dotace na zateplení a rekonstrukce nemovitostí

Možností, jak získat podporu na úpravu nemovitostí je mnoho. Zrekonstrujte brownfield, zateplete budovy či vyměňte stará okna.

Získejte dotaci na rekonstrukci podnikových prostor. Ať už plánujete výměnu střechy, kompletní revitalizaci brownfieldu nebo jen zateplení oken, získejte na svůj projekt dotaci v řádu desítek procent nákladů. Tady najdete všechny aktuálně otevřené, nebo chystané dotační programy –⁠ evropské i národní –⁠ zaměřené na stavbu, rekonstrukci nebo modernizaci budov.

Podporované oblasti
 • Rekonstrukce starých objektů
 • Realizace úsporných opatření

Rekonstrukcí starých nevyhovujících budov nebo brownfieldů efektivním způsobem získáte moderní prostory pro vaše podnikání –⁠ sklady, výrobny, výzkumné budovy nebo kanceláře. Zefektivníte výrobu, skladování a další procesy v podniku, ušetříte za náklady na vytápění i klimatizaci, a navíc zvýšíte komfort svých lidí a stanete se atraktivnějším zaměstnavatelem. A s dotací na to všechno vynaložíte jen zlomek nákladů.

Pomůžeme vám získat dotaci

Nejste si jisti, který dotační program je pro vaši firmu ten nejvhodnější? Pomůžeme Vám. Probereme s Vámi zamýšlený projekt, vybereme vhodný dotační program a zpracujeme dotační žádost.

Podporu získáte u těchto programů

 • otevřený do 31. 10. 2025

  Úspory energie

  Dotační program se zaměřuje na snížení energetické náročnosti průmyslových areálů i jednotlivých budov.

 • připravuje se začátek 1. 10. 2024

  Potenciál

  Díky podpoře z programu Potenciál zlepšíte a vybavíte zázemí pro váš podnikový výzkum a vývoj.