Dotace na mzdy vývojových týmů, nákup strojů a nové zkušebny otevřeny

To mě zajímá

Vyhlášení 2. veřejné soutěže na podporu projektů pro rozvoj dopravního sektoru

Získejte až 50 milionů Kč na podporu vašich výzkumně-vývojových aktivit vedoucích ke zlepšení dopravy.

Dotacemi můžete pokrýt až 80 % celkového rozpočtu projektu – určeny jsou například na mzdy a osobní náklady výzkumných i podpůrných pracovníků, stroje, materiál či smluvní výzkum. Na jeden projekt můžete získat až 50 milionů Kč.

Program Doprava 2020+ spadá pod Technologickou agenturu (TA ČR) a jeho alokace je rekordních 2,4 mld. Kč. Podporu mohou získat podniky všech velikostí a po celém území ČR (tedy vč. Prahy) a nemusíte dokládat ani dvouletou účetní historii podniku. Další informace naleznete ZDE.

Slabikářové příklady projektů pro představu: nové letadlové motory, územní plánování dopravy, městská mobilita, rozvoj MHD, družicové systémy a navigace, bikesharing, elektromobilita či snižování rizikových emisí z dopravy.

Jak zpracovat úspěšnou žádost o dotaci?

Příjem žádostí začne už začátkem dubna. Je tedy nejvyšší čas začít zpracovávat dotační žádosti. Zúčastněte se 23. března neformální pracovní snídaně, na které vám odborníci předají všechny důležité informace. Další informace a přihlašovací formulář naleznete ZDE.

Pokud byste své dotační možnosti konzultovali raději individuálně, domluvte si s dotačními specialisty bezplatnou telefonickou nebo osobní konzultaci. Volejte 800 190 163 nebo pište na adresu enovaiton@enovation.cz.