Zrekonstruujte své podnikové objekty s dotací

Webinář zdarma

TREND: příjem žádostí spuštěn

Podpořte podnikový výzkum a vývoj a snižte své provozní náklady až o 70 %. Z dnes otevřeného programu TREND – Technologičtí lídři můžete ze státního rozpočtu získat až 40 milionů Kč na jeden projekt.

Rádi byste zefektivnili výrobu, zavedli nové výrobky či služby? Technologická agentura České republiky (TA ČR) pro vás připravila program, díky kterému můžete dotací pokrýt až 70 % nákladů na mzdy vývojářů, smluvní výzkum, pořízení drobného hmotného a nehmotného majetku, odpisy v případě pořízení technologických investic, materiál v rámci výzkumu a vývoje a doprovodné režijní náklady.

Dotaci mohou čerpat podniky všech velikostí na své projekty kdekoli na území ČR, a tedy vč. Prahy. Celkem je pro ně k dispozici 1 mld. Kč. Velkou výhodou je zde to, že peníze můžete dostat dopředu.

Program je to velmi atraktivní – s čímž souvisí vysoká konkurence mezi žadateli o dotaci. S přípravou dotační žádosti proto doporučujeme začít co nejdříve.

Další podrobnosti o programu TREND – Technologičtí lídři naleznete ZDE.

Potřebujete s žádostí o dotaci pomoct?

Naši dotační specialisté jsou na programy TA ČR skuteční odborníci. Jejich žádosti o dotaci z těchto programů mají 3x vyšší úspěšnost než projekty ostatních. A rádi se získáním dotaci pomohu i vám. Volejte 800 190 163 nebo pište na enovation@enovation.cz a domluvte si s nimi termín bezplatné telefonické či video konzultace.