Dotace 2020: Transformujte svůj byznys pro lepší budoucnost

To chci

Společnost enovation změnila ředitele

Od 1. ledna 2019 je ve vedení společnosti Mgr. Jiří Kvíz

Ing. Jiří Pavlíček se po deseti letech rozhodl odejít z vedení firmy a nadále již působit pouze na pozici společníka. Pod jeho vedením se společnost stala nejen jedničkou v oboru dotačního poradenství v České republice, ale postupně i komplexní poradenskou společností zvyšující výnosy a snižující náklady podniků všech velikostí.

Nástupcem Jiřího Pavlíčka v roli ředitele a jediného jednatele se stal od 1. ledna 2019 Mgr. Jiří Kvíz. „Jirka byl několik let integrální součástí mého vedení a mým zástupcem. Je uznávaným expertem na oblast veřejné podpory pro podniky. Jsem přesvědčen, že v příštích letech společnost povede správným směrem," říká Jiří Pavlíček.

Jiří Kvíz je součástí společnosti enovation již osm let, doposud řídil tým desítek specialistů na různé oblasti podnikového poradenství a má zkušenosti s významnými investičními projekty. „Za svou působnost v enovation jsem se mohl aktivně podílet na velmi zajímavých projektech malých a středních českých firem ale i velkých společností. Každý den v práci jsem si užíval díky skvělým kolegům a různorodým klientům. Za tu dobu enovation vyrostla v přední českou poradenskou firmu a já věřím, že v nastolené cestě budeme pokračovat i nadále. Stále budeme pro naše klienty spolehlivým partnerem na poli dotací, daňových odpočtů na výzkum a vývoj, investičních pobídek, energetického managementu a dalších služeb,“ dodává Jiří Kvíz.