Využijte nové dotační období naplno.

Chci vědět víc

Semináře po celé ČR představí nové dotační příležitosti

Podnikatelům se letos otevírají neobvykle rozmanité regionální i celostátní dotační možnosti. Jak je využít co nejefektivněji prozradí zkušení konzultanti enovation na seminářích, které se v průběhu dubna konají v pěti městech napříč Českou republikou.

Pestrou paletu dotačních programů si v první polovině roku 2019 pro české podniky nachystalo Ministerstvo průmyslu a obchodu, Technologická agentura České republiky, metropolitní oblasti vybraných regionů či Ministerstvo práce a sociálních věcí.

Kromě širokých dotačních možností se můžou české firmy těšit také na jednodušší administrativu a rychlejší hodnocení dotačních žádostí.

Protože novinek ve světě podnikatelských dotací  je letos opravdu mnoho, pořádá pro vás enovation zdarma semináře, kde dotační odborníci vysvětlí specifika jednotlivých regionů a na praktických příkladech ukážou, jak dotace z různých programů nejlépe zkombinovat.  

Dozvíte se, že s dobrým nápadem a kvalitně připraveným projektem lze snadno kombinovat dotace na nové výrobní i nevýrobní stroje a technologie, rekonstrukce podnikatelských nemovitost, energetické úspory, vývojové a inovační projekty, mzdy a vzdělávání zaměstnanců a mnoho dalších.  Právě pro takové typy projektů je aktuálně českým podnikům vyhrazeno více než 22 mld. Kč.

Ze seminářů enovation si odnesete komplexní přehled o dotačních příležitostech pro rok 2019 a samozřejmě budete mít možnost individuálně prodiskutovat váš podnikatelský záměr s konzultanty, kteří za sebou mají stovky úspěšných projektů.

Už teď evidujeme o tyto dotace velký zájem a může se stát, že budou výzvy předčasně uzavřeny. 

Přijďte na některý z dubnových seminářů, kde se dozvíte vše potřebné, nebo si domluvte individuální bezplatnou konzultaci na tel. 222 523 549 nebo e-mailu enovation@enovation.cz.

Praha

9. 4.

Chci se přihlásit

Hradec Králové

10. 4.

Chci se přihlásit

Brno

11. 4.

Chci se přihlásit

Olomouc

16. 4.

Chci se přihlásit

Ostrava

17. 4.

Chci se přihlásit