Ušetřete na energiích, mzdách a dalších nákladech díky dotacím

Chci záznam webináře zdarma

Registrace do dotačního institutu zahájeny!

Po měsících příprav konečně startuje enovation dotační institut – soubor několika kurzů, do kterých jsme vložili 15 let zkušeností z více než 1 400 dotačních projektů. Osvojte si a naučte se celý proces žádosti o dotaci a hlavně se naučíte nad projekty správně přemýšlet.

Staňte se specialistou na dotace

Samostatné kurzy se zaměřují na konkrétní fáze dotačního procesu. Školení je vhodné, pokud o dotacích teprve uvažujete, ale velkou přidanou hodnotu v něm najdete i v případě, že už máte nějakou žádost za sebou. Rozdělili jsme je totiž na kurzy pro začátečníky a pokročilé.

Přejít na seznam kurzů

Vyberte si konkrétní zaměření nebo získejte ucelené know-how


Kurzy jsme rozdělili do 4 kategorií:

  • příprava žádosti od záměru do podání,
  • administrace projektu,
  • veřejné zakázky,
  • a kompletní kurz.

Ve všech kategoriích najdete kurzy rozdělené podle náročnosti. Záleží jen na vás, jestli potřebujete jen základní informace, chcete se stát všestranným expertem na celý dotační proces nebo se v práci zaměřujete na konkrétní fázi a chcete jít víc do hloubky a získat cenné rady z praxe.

Kurzem vás provedou experti z enovation, pro které jsou dotace každodenní prací i celoživotní vášní. Protože mají zkušenosti z pozice žadatele i poskytovatele, vědí, co pro svou práci potřebujete a nezahltí vás zbytečnou teorií. Naopak se zaměří na praktická cvičení, díky kterým budete v praxi přesně vědět, co a kdy dělat.

Vybraný kurz doporučujeme registrovat s předstihem, protože počet míst je omezený. Všechny kurzy najdete tady přehledně rozdělené podle náročnosti i délky trvání. 

Přejít na seznam kurzů