Jak to bude s dotacemi po roce 2020? My to víme a vy můžete také.

To chci

Dotace pro zemědělce? Už v dubnu

V rámci programu Rozvoje venkova budou mít zemědělci a lesníci možnost rozšířit své podnikání nebo si pořídit bioplynovou stanici. Už začátkem dubna mohou na takové aktivity podat žádost o dotaci z EU.

Jestliže uvažujete o vývoji nového produktu, postupu nebo technologie, která vaši zemědělskou výrobu posune dopředu, o rozšíření podnikání i do jiné oblasti, než je zemědělství nebo o pořízení nové bioplynové stanice, finance na takové aktivity nabízí dotační Program rozvoje venkova.

Až 40 milionů korun můžete čerpat také na přípravu půdy před zalesněním, na odstranění starého porostu nebo na novou výsadbu nového i jeho ochranu. Tyto finanční prostředky jsou určeny pro oblasti s vysokým emisním zatížením.

Žádost o dotaci na veškeré tyto aktivity je možné podávat již od 4. 4. do 24. 4. 2017. Času není mnoho, proto je třeba odstartovat její přípravu co nejdříve.

Nevíte, jak na to? Potřebujete poradit nebo máte zájem o více informací? Rádi vám je předáme na info@prehleddotaci.cz nebo na 255 785 570.