Čas běží: využijte dotace a předběhněte konkurenci

Chci vědět více

Pomohli jsme vám u 24 z 36 žádostí

Z každých tří firem žádajících v Národním plánu obnovy o dotaci na vysokokapacitní sítě dvě společnosti využily zkušeností enovation. Opět se tak potvrdila naše expertíza v oblasti dotací na digitalizaci.

Více než 4 miliardy obdrží firmy zaměřené na elektronickou komunikaci z NPO (1. výzva Digitální vysokokapacitní sítě). Program podporuje poskytování lepšího přístupu k internetu pro domácnosti, školy, digitalizované podniky, veřejnou správu a další v odlehlých oblastech. 

Enovation připravilo precizní projekty pro 24 z 36 žadatelů

Firmy tak prokazatelně zvýšily šanci na přidělení dotace na více než 90 %, což je úspěšnost, kterou dlouhodobě udržujeme už za více než 1 400 projektů. Při zpracování žádostí jsme využili naše zkušenosti s komunikací s úředníky Ministerstva průmyslu a obchodu, pod které dotační program spadá. 

V tomto případě to byl především jasně definovaný přínos (zlepšení přístupu k internetu) pro dané skupiny z odlehlých oblastí ve formě srovnání procenta pokrytí internetem před a po realizaci.

Mnoho firem také využilo prodloužení příjmu žádostí do 15. září, takže na všechno bylo více času. K těmto prodloužením dochází poměrně často a firmy se o nich ne vždy dozvědí. Proto pro své klienty pravidelně monitorujeme všechny termíny a včas je upozorňujeme.

Podívejte se na další přehled programů a využijte například širokou podporu dotací na úspory energie.

Nebo nám zavolejte na 800 190 163 či napište na info@prehleddotaci.cz a vaše možnosti získání dotace probereme na bezplatné konzultaci