Jak to bude s dotacemi po roce 2020? My to víme a vy můžete také.

To chci

Podpořte firemní úspory energie pomocí dotací

Nepropásněte šanci a zažádejte o dotaci v programu EFEKT na vypracování tzv. energeticky úsporného projektu

Začátkem nového roku došlo k opětovnému spuštění příjmu žádosti v programu EFEKT, nově otevřená výzva umožňuje žadatelům získat až 200 tisíc Kč se 70% mírou podpory na vypracování tzv. energeticky úsporného projektu. Jedná se o dokument, který zanalyzuje stávající energetický stav vybraného podnikatelského objektu a navrhne sadu energeticky úsporných opatření.

Vypracovat patřičný projekt vám rádi pomůžou například ve společnosti enovation díky jejich službě Optimalizace energetických výdajů – energo. Pomocí této služby navrhnou na míru postupy, jak ušetřit za energie. Pro své investice do navrhovaných energeticky úsporných opatření navíc můžete žádat o dotaci z programu Úspory energie, přičemž i na tuto oblast se odborníci z enovation zaměřují a dokáží ji prvotřídně zprostředkovat. Jedná se o exkluzivní a výhodný energetický balíček, který vám může významně ušetřit.

Nepropásněte šanci a poraďte se s odborníky. Kontaktovat je můžete telefonicky na na 222 523 549 nebo prostřednictvím e-mailové adresy enovation@enovation.cz.