Čas běží: využijte dotace a předběhněte konkurenci

Chci vědět více

Podejte žádost o dotaci v programu Potenciál - příjem žádostí zahájen

Od 20. 7. do 30. 11. je možné podávat žádosti o dotaci v rámci výzvy programu Potenciál. Na jeden projekt můžete získat až 50 mil. Kč.

Program Potenciál je určen pro malé a střední podniky a finance poskytuje například na pořízení nových strojů pro zajištění aktivit centra průmyslového výzkumu, vývoje a inovací.

Čerpat dotaci na výzkumné, vývojové a inovační aktivity můžete i v rámci aktuálně otevřeného programu Inovace, a to zejména na pořízení nových výrobních strojů a zařízení, hardwaru a softwaru. Výzva je určena pro malé, střední i velké podniky (z celkové alokace 3 mld. Kč je pro ně určeno 300 mil. Kč). 
Potřebujete-li dotaci na mzdy výzkumně-vývojových pracovníků, počkejte si na vyhlášení výzvy v programu Aplikace. Program bude otevřen v nejbližších týdnech.

Chcete pomoci se zpracováním dotační žádosti? V této chvíli už konzultujeme a začínáme připravovat desítky projektů. Abychom našim klientům i nadále poskytovali špičkové služby a mohli se každému z nich věnovat na 100 %, máme pevně nastavenou maximální kapacitu. Po 12. září tak už nemůžeme garantovat konzultace vašich projektů.

Kontaktujte nás co nejdříve na info@prehleddotaci.cz nebo na 255 785 570.