Jak to bude s dotacemi po roce 2020? My to víme a vy můžete také.

To chci

Expandujte do Srbska

Zahraniční investoři pociťují velkou příležitost na Balkánském poloostrově – Srbsko by mělo v roce 2025 vstoupit do Evropské unie. Nejen v kombinaci s levnou a kvalitní pracovní silou se tak jedná o zajímavou příležitost k expanzi podnikatelských aktivit

enovation s.r.o. pod záštitou Ministerstva průmyslu a obchodu ČR, Velvyslanectví Srbské republiky, Svazu průmyslu a dopravy ČR a Asociace malých a středních podniků a živnostníků pořádá ojedinělý seminář na téma Expandujte do Srbska.

Nezmeškejte šanci dozvědět se o zajímavých příležitostech, jak začít podnikat v tomto regionusehnat zaměstnance, získat obchodní partneryúspěšně investovat a získat státní podporu ze strany ČR i Srbska. Seminář je určen pro podnikatele, majitele, investory, ředitele a vyšší management. Úvodní slovo semináře navíc pronese Její Excelence Vera Mavrić, velvyslankyně Srbska pro ČR.

Díky řadě bezcelních zón se Srbsko dostalo v posledních letech do hledáčků nejednoho zahraničního investora. Důvodem jsou například tisíce podniků hledající zahraniční investory, je zde ale možné firmy i koupit. Mezi hlavní výhody vlastnění firmy v Srbsku jsou i mnohonásobně nižší náklady na výrobu než u nás a levná pracovní síla.

Přijďte se o potenciálu Balkánského poloostrova přesvědčit osobně a zaregistrujte se na tento seminář.