Čas běží: využijte dotace a předběhněte konkurenci

Chci vědět více

Chcete uspořit (nejen) za energie?

Po avizovaných dotačních výzvách pro výrobní podniky všech velikostí vám chceme představit také dotace pro nevýrobní firmy. Ty rozhodně nepřijdou zkrátka, neboť si mohou vybrat z více možností.

Po avizovaných dotačních výzvách pro výrobní podniky všech velikostí vám chceme představit také dotace pro nevýrobní firmy. Ty rozhodně nepřijdou zkrátka, neboť si mohou vybrat z více možností. Pokud se rozhodnete pro program Úspory energie, může váš projekt získat dotaci až 400 mil. Kč. Pakliže provozujete či zřizujete centrum sdílených služeb, můžete navýšit rozpočet až o 100 mil. Kč z dotačního programu ICT a sdílené služby – centra sdílených služeb. Přehledně jsme pro vás aktuální dotační možnosti shrnuli zde.

Kromě peněz z dotačních výzev můžete také využít naši službu Optimalizace energetických výdajů. Kombinací různých metod a opatření přineseme vaší firmě úsporu energií a tím vám uspoříme peníze na jiné užitečné investice. Půjdete do toho s námi?

Pokud máte zájem dozvědět se více o nových příležitostech, přijďte na naše bezplatné semináře. Víte již teď, že by pro vás některá z chystaných výzev byla přínosná? Neváhejte nás rovnou oslovit na e-mailové adrese enovation@enovation.cz nebo na čísle 800 190 163. Jsme připraveni přeměnit vaše záměry v úspěšné projekty.