Jak to bude s dotacemi po roce 2020? My to víme a vy můžete také.

To chci

Tento červen se nese ve znamení dotací

Letos v červnu se vyhlásí rekordní počet dotačních titulů

Zdálo se vám někdy o tom, jak posunout svou firmu dopředu jako celek? Získat dotační peníze na všechno, co patří do vašeho podnikání?

Blížíme do konce aktuálního cyklu evropských dotací a tento červen bude jedna velká dotační výzva. Je třeba dobře sledovat dění, protože výzvy půjdou rychle za sebou.

Už 11. června se vyhlásí výzvy v rámci dotačního programu Úspory energie v SZT. V polovině měsíce, tedy 15. června, se současně vyhlašují dotační programy zaměřené na výzkum a vývoj - AplikaceInovace a Potenciál. Tím to ovšem zdaleka nekončí! Od 22. do 28. pak následuje vyhlášení dotačních programů NemovitostiICT a sdílené služby – aktivity zřizování a provoz center sdílených služeb, budování a modernizace datových center nebo dotační program Školicí střediska. Celý měsíc pak zakončí otevření výzvy dotačního programu Úspory energie - aktivita Energeticky efektivní budovy.

Nečekejte a začněte s přípravou vaší žádosti již nyní!

Jenom v červnových výzvách je totiž pro české firmy připraveno víc než 20 miliard Kč. Využijte tak jedinečné a jedné z posledních příležitosti získat dotace v období 2014-2020.

Kontaktujte svého dotačního poradce pro víc informací.