Nechcete studovat všechny dotační možnosti? Přijďte na seminář zdarma. Vše podstatné v jednom dopoledni.

Chci přijít

Aktuality

 • 18.11.2016

  Žadatelé, pozor na termín ukončení realizace projektu

  Žadatelé o dotaci musí podle Ministerstva průmyslu a obchodu striktně dbát na to, aby svůj projekt dokončili včas. Bude-li žadatel žádat o posunutí termínu ukončení realizace projektu, řídicí orgán toto povolí, ale jen po datum, které daná výzva stanovuje jako nejzazší. Zamítnuty budou dotační žádosti o posunutí termínu za tento termín.

 • 14.11.2016

  Výzvy v programu Potenciál a Technologie vyhlášeny. Připravte se na podání dotačních žádostí

  Ministerstvo průmyslu a obchodu vyhlásilo dotační výzvy v programu Potenciál a Technologie. Od 9. 12. je možné podávat žádosti v programu Technologie, od 12. 12. pak v programu Potenciál. K ukončení příjmu dotačních žádostí dojde 28. 2. 2017.

 • 27.10.2016

  Žádejte o dotaci v programu Potenciál a Technologie

  Vyhlášení dotačních výzev očekáváme již příští týden.

 • 25.10.2016

  Dotační výzvy pro podniky vyhlášeny

  Ministerstvo průmyslu a obchodu vyhlásilo dotační výzvy v programu ICT a sdílené služby (i pro začínající podniky), Nemovitosti, Marketing a Školicí střediska. Dotační žádost podejte co možná nejrychleji, dbejte však na kvalitu zpracování.

 • 5.10.2016

  Výzva v programu TRIO vyhlášena

  Na podporu schválených projektů je alokováno 220 mil. Kč. Žádosti o podporu je možné podávat v termínu 4. října – 30. listopadu 2016.

 • 27.9.2016

  Vyhlášení dotačních výzev OPPIK už podniky netrpělivě očekávají

  K vyhlašování podzimních výzev OPPIK (Operační program Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost) dojde pravděpodobně již zanedlouho. Šance na získání dotace stoupá společně s včas podanou žádostí. Důležitá je však především její kvalita. Jedině tak je možné uspět v konkurenci ostatních projektů.