Zrekonstruujte své podnikové objekty s dotací

Webinář zdarma

Aktuality

 • 23.8.2019

  Webinář: EU dotace pro stavební firmy

  Evropské peníze jsou nyní dostupné i stavebním firmám. Využijte jedinečné příležitosti a zjistěte vše potřebné na bezplatném online webináři.

 • 14.8.2019

  Zajímá vás, jak to bude s dotacemi po roce 2020?

  Rok 2020 je posledním rokem, kdy je možné získat peníze z fondů programového období 2014 - 2020. Zajímá vás, jak to bude s dotační podporou po jeho uzavření? To nejdůležitější se dozvíte z informačního newsletteru enovation.

 • 17.7.2019

  Výzva dotačního programu Nemovitosti pro uhelné regiony vyhlášena

  Máte zájem vybudovat nové výrobní, administrativní nebo skladovací prostory v Karlovarském, Moravskoslezském nebo Ústeckém kraji? Získejte dotaci až 70 mil. Kč.

 • 17.7.2019

  Vyhlášení Výzvy VI. programu Potenciál

  Získejte dotaci na technologie, vybavení, software, licence, pozemky a budovy pro vývoj výrobků, služeb nebo zavádění nových postupů. Malé, střední i velké mimopražské podniky si mezi sebe rozdělí 1 miliardu korun. Na projekt můžete čerpat až 30 milionů Kč a zpátky se vám tak může vrátit až 50 % nákladů.

 • 4.7.2019

  Tip odborníka: jak se připravit na podzimní výzvy už teď

  Počínaje zářím se můžete těšit na celou řadu zajímavých dotačních výzev, připravte se na ně v klidu přes léto, radí náš dotační poradce, Daniel Žáček.

 • 29.4.2019

  Seminář: Úspory v podniku EFEKTivně

  Nenechte si ujít jedinečný seminář v Liberci, na kterém vám přední odborníci představí, jak s využitím dotací ušetřit náklady za energie a zavést energetický management. A to zcela zdarma.