Chcete uspořit (nejen) za energie?

Po avizovaných dotačních výzvách pro výrobní podniky všech velikostí vám chceme představit také dotace pro nevýrobní firmy. Ty rozhodně nepřijdou zkrátka, neboť si mohou vybrat z více možností.

Po avizovaných dotačních výzvách pro výrobní podniky všech velikostí vám chceme představit také dotace pro nevýrobní firmy. Ty rozhodně nepřijdou zkrátka, neboť si mohou vybrat z více možností. Pokud se rozhodnete pro program Úspory energie, může váš projekt získat dotaci až 400 mil. Kč. Pakliže provozujete či zřizujete centrum sdílených služeb, můžete navýšit rozpočet až o 100 mil. Kč z dotačního programu ICT a sdílené služby – centra sdílených služeb. Přehledně jsme pro vás aktuální dotační možnosti shrnuli zde.

Kromě peněz z dotačních výzev můžete také využít naši službu Optimalizace energetických výdajů. Kombinací různých metod a opatření přineseme vaší firmě úsporu energií a tím vám uspoříme peníze na jiné užitečné investice. Půjdete do toho s námi?

Pokud máte zájem dozvědět se více o nových příležitostech, přijďte na naše bezplatné semináře. Víte již teď, že by pro vás některá z chystaných výzev byla přínosná? Neváhejte nás rovnou oslovit na e-mailové adrese enovation@enovation.cz nebo na čísle 800 190 163. Jsme připraveni přeměnit vaše záměry v úspěšné projekty.